Infomail 2/2017

GeoVision GV-SD2322/3732: Výkonné profesionální PTZ kamery za nové ceny.

Profesionální 2/3MPix speed dome kamery s IR přísvitem, určené do venkovního prostředí ke sledování objektů a prostor z velké vzdálenosti. Kamera, díky úhlu naklápění -15~195°, sleduje obraz nad horizontem svého umístění - díky tomu je celá zájmová oblast blíže k objektivu a kameru není nutno instalovat na nejvyšší bod. Dále kamera umožňuje rychlé otáčení o 240° za vteřinu a pomalé 0,1° za vteřinu s 0,1° přesností a sledování objektů i přímo pod kamerou. Lze přednastavit a naprogramovat 255 pozic, 8 sekvencí. Kvalitní obraz zajišťuje citlivý čip, ICR filtr, kompenzace protisvětla, redukce šumu a WDR. 

Kodek H.265 HEVC:

Díky novému kodeku H.265 s technologií GeoVision Smart Streaming dochází k podstatnému snížení požadavků na diskový prostor. Ještě důležitějším momentem je však možnost redukovat až 80% datového toku oproti staršímu H.264 kodeku. Tím je umožněn přenos dat ve větší kvalitě nebo s vyšším snímkováním při vyšších počtech koncových zařízení. 

Příslušenství:

K PTZ kamerám GeoVision nabízíme kompletní instalační příslušenství - konzole pro všechny typy umístění, originální instalační krabice, prodloužení konzolí, rohové montáže i napájecí zdroje. Pro výběr vhodného příslušenství nás neváhejte kontaktovat. 

Ceny:

V souvislosti s uvedením nové řady PTZ kamer GeoVision dochází zároveň k významnému snížení cen, které se týká i ostatních PTZ kamer z našeho sortimentu.

 
 

 
 
 

 

Čekejte prosím...