Infomail Corridor mód

Využívejte naplno potenciál IP kamer GeoVision!

Corridor Mode v software GeoVision GV-VMS

Tento režim nastavení kamery využijeme všude tam, kde je potřeba snímat úzký a vysoký prostor a přitom na 100% využít celkové rozlišení kamery.

Příklad: Monitoring regálů ve skladových halách

1. Standardně nainstalovaná kamera zabírá malou část zájmové oblasti a využitelné rozlišení u 2MPix kamery klesá na cca 0,6MPix.

2. Dome kamery GeoVision umožnují mechanické otočení snímacího čipu s objektivem o 90°. V tomto režimu zobrazení je tak zajištěno nejefektivnější pokrytí snímané scény, v plném rozlišení:

3. Nakonec je obraz v nastavovacím rozhraní  kamery softwarově otočen do režimu zobrazení 9:16.

 

4. Dohledový software GeoVision GV-VMS umožňuje volitelné vertikální/ horizontální zobrazení videa podle jeho skutečné velikosti.

 

Nové dome TARGET kamery GeoVision, vhodné pro provoz v CORRIDOR Mode

Řada ekonomických TARGET kamer GeoVision byla rozšířena o dome modely s rozlišením 3 a 5MPix. Výbava kamer zahrnuje všechny nejmodernější technologie, jako je P-Iris, WDR, Intelligent IR přísvit s dosahem až 50m, 3D eliminaci obrazového šumu a funkci Super Low Lux pro barevné vidění ve zhoršených světelných podmínkách. Provedení pro vnitřní i venkovní nasazení.

Trvalé snížení ceny -12% u nejprodávanějšího modelu GV-EFD2101!!!

Našimi partnery jsou především montážní organizace. Neprodáváme Plug&Play řešení nebo stavebnice. Cenami se nepodbízíme koncovým zákazníkům a ctíme pravidla hry. Naše produkty nenalezne Váš zákazník na srovnávacích portálech za ceny, blížící se Vašim nákupním. Naše obchodní filozofie vychází z předpokladu, že Vaše marže je tvořena hlavně prodejem komponentů, ne pouze instalací nebo následným servisem.

 
 

 

Čekejte prosím...