Pozvánka na technické školení GeoVision

Trh s kamerovými systémy stojí na rozhraní. Jednoduché systémy se samostatnými DVR/NVR videorekordéry s podporou cloudových úložišť není problém objednat například na Alze, Aliexpresu a podobných webech. Instalace a oživení je díky připraveným setům velice jednoduchá.

Český kutil si ve většině případů systém sám nainstaluje jedním tlačítkem „Push“ i nastaví. I díky tomu se segment trhu, zahrnující zákazníky z řad drobných uživatelů (rodinné domy, kanceláře, malé provozovny) může v blízké budoucnosti postupně vyprazdňovat a odborné instalační firmy se začnou vracet k zákazníkům, pro které starobylý termín "Průmyslová televize" naplňuje svůj původní smysl.

V segmentu profesionálního videodohledu je ovšem potřeba počítat s nasazením odlišného typu technologie, než která vyhovuje drobným uživatelům. Řešením jsou komplexní dohledové systémy, umožňující variabilitu, škálovatelnost a odpovídající zabezpečení v celém rozsahu svého nasazení a po celou dobu své životnosti. 

K takovým systémům se řadí i technologie společnosti GeoVision Inc., společně s technickou a projektovou podporou jejího autorizovaného distributora pro ČR a SR, firmou Secutech CZ s.r.o.

 

V rámci prezentace profesionálního software GeoVision VMS jsme pro odborné instalační firmy připravili sérii technických školení nejen na systém VMS, ale i na další související aplikace, důležité pro centralizaci a vzdálenou správu. Představeny budou i novinky z oblasti kamer, přístupového systému a možností AI, tedy umělé inteligence.

Termíny školení duben/ květen 2019:

25. dubna

7. května

14. května

21. května

30. května

Začátek školení vždy od 9:00hod., předpokládaná doba školení  je cca 5 hodin, včetně přestávek na občerstvení. Školení poskytujeme zdarma.

 

Na školení se můžete přihlásit telefonicky na čísle 283 923 135 nebo lépe přímo na našem webu, kde si školení ve zvoleném termínu objednáte stejně jako běžné zboží. Pro objednání je nutné být přihlášen. Po přihlášení uvidíte i aktuální počet volných míst. Odkaz zde:

Těšíme se na setkání s Vámi!

Za Secutech CZ s.r.o.

Milan Pekárek

 

 

Čekejte prosím...