Speed dome + Fisheye 2v1

GeoVision GV-PPTZ je inovativní řada Speed Dome kamer v provedení 2v1, kdy je standardní PTZ kamera doplněna o FishEye objektiv 360°. Spojení těchto dvou technologií umožňuje kromě standardní práce i rychlé navádění ZOOM objektivu na požadovanou scénu ve FishEye obrazu. Samozřejmostí zůstávají možnosti nastavení presetů, automatických okruhů, automatického trackingu nebo využití externích vstupů. 

 

 

Kamery GV-PPTZ jsou dodávány v provedení 5MPix FishEye + 2MPix zoom kamera nebo 12MPix + 2MPix. Optický ZOOM je podle typu 10, 20 nebo 30ti násobný. Jedna kamera PPTZ zabere v software GV-VSM dva kanály, důležitá je však systémová interakce mezi oběma kanály, kdy kliknutím do FishEye obrazu reaguje ZOOM objektiv na druhém kanálu a následně je umožněna klasická práce, např. s ovládacím joystickem.

 

S kamerou GV-PPTZ je tak dokonale pokryt sledovaný prostor bez úniku informací, s důrazem na sebemenší detail ve sledované scéně a díky LowLux objektivům je umožněno pokrytí prostoru s minimální úrovní venkovního osvětlení. Kamery jsou určeny pro vnitřní i venkovní instalaci. 

 

 

Využijte pro seznámení se s novou řadou PPTZ naší zajímavé cenové akce:

 

GeoVision GV-PPTZ7300 za 14 995,-Kč, tedy -50% z doporučené koncové ceny!

Cena bez DPH, nabídka platí do konce února 2019 nebo do vyprodání zásob a je určena pro registrované partnery Secutech/ GeoVision.

 

 

Čekejte prosím...