T-Fever detektor

Vážení obchodní přátelé,
ve spolupráci s partnerskou firmou Plettac Slovensko nabízíme vlastní řešení KORONA setu pro měření teploty procházejících osob.
T-Fever Detector
 
Systém T-Fever Detector funguje na obdobných principech jako čínská konkurence - tedy termo kamera -> černé těleso -> vyhodnocení, ovšem s několika nezanedbatelnými výhodami:
1. Dostupnost
Systém T-Fever BASIC je složen z běžných komponentů a je produkován zcela v naší režii. Jeho dostupnost je tedy  garantována v řádu několika dnů.
 
2. Ověřená funkčnost
Systém T-Fever nenabízí hromadné měření teploty, které se ve finálním pohledu ukazuje být jako nepotřebné a svým způsobem kontraproduktivní. Jsme přesvědčeni, že screening teploty musí probíhat organizovaně, i za cenu občasného vytváření úzkých hrdel - jen tak se dají organizovat následné procesy a postupy. T-Fever umožňuje načtení tělesné teploty subjektu do dvou sekund, což je v praxi zcela dostačující a organizačně snadno akceptovatelné.
 
3. Byznys
Nabídka čínských výrobců a jejich distributorů je prakticky totožná a vítězí ten, kdo prodá s nejnižší marží. Nemluvě o možnosti lokálního distributora obejít a nakoupit napřímo, příp. přes nastrčeného zprostředkovatele - viz slavný nákup 500ks termokamer naší vládou. Má pak smysl se v takovém prostředí vůbec angažovat?
Ano, má. Naše řešení je plně pod naší kontrolou jak technicky, tak obchodně. Máte tak možnost nabídnout zákazníkovi seriózní alternativní řešení, s dostupnou technickou podporou, možností customizace a hlavně - nebude to okopírovaná totožná nabídka, kterou před Vámi rozeslalo sto jiných firem.  
 
T-Fever může zakoupit pouze náš zákazník - instalační firma, nikoli koncový uživatel. V rámci technické podpory jsou k dispozici uživatelské úpravy podle nároků koncového uživatele. 
 
Prohlédněte si záběry z reálné instalace ve slovenské filiálce automobilky KIA:
 
 
 
Bližší informace naleznete na našem produktovém webu nebo se nás ptejte na obvyklých kontaktech. 
 
Za Secutech CZ s.r.o.
Milan Pekárek
 
 
 
 
 
 

 

Čekejte prosím...